Üstün Lig’de 35, 36, 37, 38 ve 39. haftaların karşılaşma programları açıklandı.

TFF’den yapılan açıklamada Harika Lig’in son 3 hafta karşılaşmaları birebir gün ve saatlerde oynanacağı belirtilirken, programın da daha sonra açıklanacağı duyuruldu.

35. hafta
16 Nisan Cuma
16.00 Konyaspor – Kayserispor
16.00 Gençlerbirliği – Sivasspor
19.00 Antalyaspor – Çaykur Rizespor
19.00 Beşiktaş – MKE Ankaragücü

17 Nisan Cumartesi
13.30 Denizlispor – BB Erzurumspor
16.00 Yeni Malatyaspor – Alanyaspor
16.00 Trabzonspor – Hatayspor
19.00 Göztepe – Galatasaray
18 Nisan Pazar 16.00 – Gaziantep – Kasımpaşa
19.00 Başakşehir – Fenerbahçe
Fatih Karagümrük haftayı bay geçmektedir.

36. hafta
20 Nisan Salı
16.00 Kayserispor – Gençlerbirliği
16.00 Çaykur Rizespor – Konyaspor
16.00 Fatih Karagümrük – Göztepe
19.00 Hatayspor – Antalyaspor
19.00 Sivasspor – Beşiktaş

21 Nisan Çarşamba
16.00 MKE Ankaragücü – Denizlispor
16.00 BB Erzurumspor – Yeni Malatyaspor
19.00 Galatasaray – Trabzonspor

22 Nisan Perşembe
16.00 Alanyaspor – Gaziantep FK
19.00 Kasımpaşa – Başakşehir
Fenerbahçe haftayı bay geçmektedir.

37. hafta
23 Nisan Cuma

19.00 Gençlerbirliği – Çaykur Rizespor
19.00 Beşiktaş – Kayserispor

24 nisan Cumartesi
13.30 Konyaspor – Hatayspor
16.00 Trabzonspor – Fatih Karagümrük
19.00 Denizlispor – Sivasspor
19.00 Antalyaspor – Galatasaray

25 Nisan Pazar
13.30 Yeni Malatyaspor – MKE Ankaragücü
16.00 Başakşehir – Alanyaspor
16.00 Gaziantep FK – BB Erzurumspor
19.00 Fenerbahçe – Kasımpaşa
Göztepe haftayı bay geçmektedir.

38. hafta
27 Nisan Salı
16.00 Fatih Karagümrük – Antalyaspor
19.00 Hatayspor – Gençlerbirliği
19.00 Çaykur Rizespor – Beşiktaş

28 Nisan Çarşamba
16.00 Kayserispor – Denizlispor
16.00 Göztepe – Trabzonspor
19.00 Galatasaray – Konyaspor

29 Nisan Perşembe
16.00 BB Erzurumspor – Başakşehir
16.00 Sivasspor – Yeni Malatyaspor
19.00 MKE Ankaragücü – Gaziantep FK
19.00 Alanyaspor – Fenerbahçe
Kasımpaşa haftayı bay geçmektedir.

39. hafta
1 Mayıs Cumartesi
16.00 Antalyaspor – Göztepe
19.00 Beşiktaş – Hatayspor

2 Mayıs Pazar
16.00 Denizlispor – Çaykur Rizespor
16.00 Konyaspor – Fatih Karagümrük
19.00 Gençlerbirliği – Galatasaray

3 Mayıs Pazartesi
16.00 Kasımpaşa – Alanyaspor
16.00 Yeni Malatyaspor – Kayserispor
16.00 Başakşehir – MKE Ankaragücü
19.00 Gaziantep – Sivasspor
19.00 Fenerbahçe – BB Erzurumspor
Trabzonspor haftayı bay geçmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir